Mnoho lidského štěstí se rozbilo na malé kousky a to jen proto, že nikdo nedokázal říct „promiň“.

 

Komunikace na dálku.

V životě jsou chvíle, kdy vnímáme potřebu něco řešit, nebo se zbavit negativních prožitků. Tyto prožitky se mohou prolínat i z minulých životů a tím ovlivňovat náš život současný. Ne vždy máme ve své blízkosti člověka, který se těmito věcmi zabývá.

Při schůzkách dávám přednost osobnímu setkání, ale někdy nás dělí velká vzdálenost a my nemáme možnost setkat se osobně. Proto využívám moderní způsob komunikace přes internet.

Pokud i Vy potřebujete pomoc, můžete mě kontaktovat na moji emailovou adresu: masaze.annamarie@seznam.cz

Zde máte možnost domluvit si se mnou schůzku přes Skype. Společnými silami a za pomoci automatické kresby můžeme najít příčinu potíží. Posléze se energeticky propojit a odstranit bloky které se odkryjí. Na dálku můžete nalézt opět vnitřní klid i načerpat energii.

Cena za hodinovou internetovou komunikaci 400,-Kč

Za kratší, půlhodinovou komunikaci 200,- Kč

Platbu na účet: 1618518754/0600 zasílejte až po domluvě.

Jako variabilní symbol uveďte příjmení, nebo datum Vašeho narození.

Jsou chvíle a situace kdy potřebujeme co nejrychleji pomoc. V těchto případech netrvám na tom, aby bylo předem zaplaceno, a věřím, že člověk, který mě o pomoc naléhavě žádá, za moji službu dodatečně zaplatí. Jelikož se mi stává, že ne všichni tohle dokážou pochopit, nebo zřejmě s pocitem úlevy rychle zapomínají na své sliby, rozhodla jsem se změnit svůj postoj. Komunikovat přes internet začnu tehdy, až budou peníze za mé služby připsány na účet.

S Láskou Anna-Mariel.

 

 

 

 
počítadlo.abz.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..